Archyvas

Naujienos

2016 m. Spalio 31 d.

Gamtinių dujų rinkos operatorius UAB GET Baltic, siekdamas informuoti visus gamtinių dujų rinkos dalyvius ir suinteresuotus asmenis apie prekybą gamtinių dujų biržoje, skelbia 2016 m. trečojo ketvirčio prekybos gamtinių dujų biržoje ataskaitą.

2016 m. Rugsėjo 12 d.

Gamtinių dujų rinkos operatorius UAB GET Baltic, siekdamas informuoti visus gamtinių dujų rinkos dalyvius ir suinteresuotus asmenis apie prekybą gamtinių dujų biržoje, skelbia 2016 m. antrojo ketvirčio prekybos gamtinių dujų biržoje ataskaitą.

2016 m. Balandžio 29 d.

Gamtinių dujų rinkos operatorius UAB GET Baltic, siekdamas informuoti visus gamtinių dujų rinkos dalyvius ir suinteresuotus asmenis apie prekybą gamtinių dujų biržoje, skelbia 2016 m. pirmojo ketvirčio prekybos gamtinių dujų biržoje ataskaitą. 

2016 m. Balandžio 19 d.

Maloniai pranešame, kad UAB GET Baltic gamtinių dujų biržoje užsiregistravo pirmasis Latvijos gamtinių dujų rinkos dalyvis - AJ Power Ltd. Šiuo metu biržoje yra užsiregistravę 55 gamtinių dujų rinkos dalyviai iš visų trijų Baltijos šalių.

2016 m. Kovo 22 d.

Nuo balandžio 7 d. GET Baltic pradės teikti ACER agentūrai duomenis, rinkos dalyvių vardu, apie dvišales elektros ir gamtinių dujų sutartis sudarytas už organizuotos rinkos ribų ir kviečia visus rinkos dalyvius (elektros ir gamtinių dujų) pradėti registraciją šiai paslaugai įsigyti.